O nas

Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Niekonwencjonalnych – Brafs powstało na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych w pracy i w turystyce na terenie Srebrnej Góry.

Działalność firmy jest nierozerwalnie związana ze sportem i propagowaniem zdrowego stylu życia. Zapraszamy Państwa do aktywnych form spędzania wolnego czasu łącząc ze sobą turystykę, rekreację, sport i niezapomnianą przygodę. Oferujemy szeroki pakiet sportów niekonwencjonalnych i zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom, a nasza propozycja spędzenia wolnego czasu jest tym czego potrzebujecie, by wypoczętym i pełnym energii powracać do codziennych zajęć i obowiązków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową wierzymy, że znajdziecie tu Państwo ofertę na swoją wymarzoną i najbardziej udaną wycieczkę, imprezę oraz zajęcia,które na długo pozostaną w Państwa wspomnieniach, czego Państwu i sobie życzmy.

Nasze wycieczki:
Nasze wycieczki to:
Podczas naszych wycieczek oferujemy:
Nasze wycieczki to gwarancja:
Nasze wycieczki charakteryzują się:

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.

Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

Certyfikaty

Certyfikat Axa

Certyfikat Axa

Wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych

Wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych

Certyfikat Ewidencji i Informacja o Działalności Gospodarczej

Certyfikat Ewidencji i Informacja o Działalności Gospodarczej